پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
zoom_in
 • پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
 • پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
 • پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
 • پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
 • پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
 • پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT

تماس بگیرید: 09182643624 خانم صمدپور
بدون مالیات

قیمت و برسی پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT


ویژگی ها
 • بلوتوث دار
 • سوکت ایزو
 • خروجی سیستم
 • قابلیت شارژ گوشی
 • ای سی 7388


اگر قصد خرید دستگاه پخش خودرو را داشته باشید با گشتی و گذاری در بازار متوجه تنوع زیاد آن در مدل و قیمت خواهی شد. امروزه باید در خرید دقت لازم را داشته باشید چرا که پخش کننده ای را انتخاب کنید که بهترین کیفیت و قابلیت را داشته باشد. امروزه دستگاه پخش DVD کاملا در بازار حذف شده و جای خود را به رادیو فلش دکلس داده است. رادیو فلش دکلس از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است به همین خاطر با استقبال خوبی همراه بوده است. اما باید هنگام خرید رادیو دکلس نهایت دقت را داشته باشید.  ملاک کیفیت رادیو فلش دکلس خودرو در ای سی صدا آن ها می باشد که به ترتیب کیفیت شامل : 1028 ، 2005 ، 2006 ، 8256 ، 7377 ، 7388 هستند که همان طور که می دانید 7388 بهترین آن است.

 

شرایط ارسال کالاها در توانا مارکت

 

شرایط ارسال کالا ها در فروشگاه توانا مارکت

 

سیاست بازگشت (ویرایش با ماژول اطمینان مشتری)

 • پیام رسان
 • Call me back
 • instagram

نقد و بررسی پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT

با پیشرفت علم و تکلونوژی در سیستم های صوتی و تصویری شاهد تولید مدل های مختلفی در بازار هستیم. پخش کننده های خودرو DVD و CD از سوی دارندگان خودرو دیگر استقبال چندانی ندارد. با اختراع فلش کم کم استفاده از دستگاه پخش های DVD کم شد و جای خود را به رادیو دکلس دادند. علت حذف شدن DVD ها از دستگاه بیشتر به خاطر هزینه بالای آن و خرج های زیادی و طول مدت زمان بود. اما رادیو دکلس هم بخاطر قیمت بسیار مناسب و کیفیت قابل قبول امروزه در بازار فروش بیشتری دارند. این رادیو دکلس ها در مدل ها و قابلیت های مختلف در بازار وجود دارند که باید به نسبت نیاز آن را خریداری کنید. ملاک انتخاب رادیو دکلس ها از سوی مصرف کنندگان ای سی صدای آن ها می باشند.

قیمت پخش کننده خودرو jsd-520 bt

طراحی و دیزاین

پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT یکی از جدید ترین مدل های در بازار است. طراحی شیک و بی نظیر آن از مدل DEH-9650 BT تولید شرکت Pioneer الهام گرفته شده است. نصب این رادیو دکلس باعث می شود کابین خودرو بسیار لوکس و شیک جلوه داده شود. استفاده از رنگ نقره ای در قسمت چپ پنل دیزاین بسیار ویژه ای را به پنل داده است. در قسمت راست پنل ورودی پورت فلش USB و SD را مشاهده می کنید. اما در قسمت پایین سمت راست پنل خروجی USB را مشاهده می کنید. این خروجی که از ویژگی های خوب این رادیو دکلس است می تواند گوشی یا تبلت را برایتان شارژ کند.

در کلیدهای  پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT از رنگ آبی استفاده شده است که بسیار خوشرنگ است. پشت این رادیو فلش دکلس نیز از نوع رادیات است که باعث خنک کردن دستگاه می شود. نوع سوکت این دستگاه نیز از نوع ایران خودرویی ISO می باشد. برای سیستم صوتی نیز چهار خروجی در نظر گرفته شده است.

پخش مدل JSD-520 BT

کاربرد و قابلیت

پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT را می توان از جدید ترین رادیو فلش در بازار خواند. از ورودی های آن می تواند به USB ، اسلاید SD و AUX اشاره کرد. همان طور که از اسمش مشخص است این رادیو فلش دکلس به پورت بلوتوث مجهز است. از قابلیت بلوتوث آن می توانید برای انتقال مکالمه و پخش موزیک استفاده کنید که میکروفون آن روی پنل تعبیه شده و سرخود می باشد. بلوتوث این رادیو فلش دکلس با همه گوشی ها و سیستم عامل ها سازگاری دارد. کیفیت وضوح گیرنده و انتقال صدا بسیار شفاف می باشد و تا 5 متر برد دارد.

همان طور که گفته شد پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT را می توان یک شارژر گوشی و تبلت خواند. خیلی از پخش کننده های خودرو نیز به این سیستم مجهز هستند اما نمی توانید به صورت مجزا از آن استفاده کنید. اما برای این رادیو فلش بلوتوث دار به صورت مجزا پورت فلش و شارژر در نظر گرفته شده است. خروجی ولتاز این پورت 2.1 آمپر می باشد. با استفاده از این دستگاه نیز می توانید موزیک ها به صورت تکی و آلبومی عوض کنید.

JSD-520 BT

کیفیت صدا و خروجی

پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT دارای بهترین کیفیت صدا است چون ای سی صدا آن از 7388 است. ای سی صدا کیفیت صدا دستگاه را تعیین می کند که بهترین آن 7388 است. اگر سیستم صوتی دارید با خیال راحت این پخش کننده خودرو دو فلش بلوتوث دار JSD-520 BT را خریداری کنید چون چهار خروجی در نظر گرفته شده است. در ضمن داشتن رادیو FM یکی دیگر از ویژگی های این رادیو فلش دکلس است.

JSD-520-BT

شاید علاقه مند باشید ...

بالا