نقد و بررسی پخش کننده خودرو اکسپلود مدل 1581

تنوع زیاد در بازار در مورد پخش کننده های خودرو بسیار زیاد است. با وجود شرکت های سازنده مدل های مختلفی در بازار وجود دارد. با کنار گذاشه شدن DVD و CD ها و استقبال خوب مصرف کنندگان از اتصال USB این شرکت ها به فکر این افتادند که اولا تنوع مدل ها را در بازار رقابت زیاد کنند و هم قیمت آن را چند برابر DVD ها پایین بیاورند. از این با وجود استفاده و مصرف زیاد USB ها هر روز به امکانات این پخش کننده ها اضافه می شود. بعضی از مدل ها صوتی و بعضی نیز تصویری و حتی مانیتور دار هستند. با وجود معاملات زیاد خودروها و نبود دستگاه پخش جدید روی خودرو پخش کننده خودرو دکلس اکسپلود مدل 1581 می تواند به خاطر قیمت بسیار مناسب آن گزینه ی مناسبی باشد.

قیمت پخش کننده خودرو مدل 1581

طراحی

همان طور که در شکل مشخص است پخش کننده خودرو اکسپلود مدل 1581 با ظاهری بسیار ساده و شیک می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد. وجود ورودی اتصال USB و SD و AUX در جلو پنل از نقاط قوت محصول به شما می آید. وجود المینیوم در پشت دستگاه به منظور خنک کردن دستگاه یکی دیگر از خصوصیات خوب پخش کننده خودرو دکلس اکسپلود مدل 1581 است.

سوکت برق آن از نوع ایزو (ایران خودرویی) یعنی سوکت فابریک است. تا تداخلی در سیم کشی خودرو و نصب آن آسان گردد.

فروش پخش کننده خودرو اکسپلود مدل 1581 در توانا مارکت

کیفیت

پخش کننده خودرو اکسپلود مدل 1581 با خروجی 4 اسپیکر طراحی شده است که خروجی هر اسپیکر 50 وات است. ای سی صدا آن از شماره 1028 است و معمولی است.

دستگاه دارای تنظیمات صدا است که شما می توانید هر طور که دوست دارید آن را تنظیم کنید.

امکانات پخش کننده مدل 1581

امکانات

پخش کننده خودرو اکسپلود مدل 1581 امکانات قابلی قبولی را برای سرنشینان خودرو را داراست. ورودی اتصالات شامل :USB , SD , AUX است.

از خروجی های دیگر آن وجود رادیو دیجیتال است که تمامی موج های دیجیتال را می گیرد و از کیفیت صدا آن می توانید لذت ببرید.